Szkoły podstawowe ursynów

Szkoły podstawowe ursynów

O firmie:


Nazwa firmy: AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Domena: https://aurus.edu.pl/

Adres: Poleczki 7

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-822

Telefon: 22 641 57 22Opis:


Rodzice poszukujący dwujęzycznej szkoły na terenie Warszawy mogą skorzystać z oferty, jaka została udostępniona na stronie aurus.edu.pl. Pod tym linkiem ogłasza się placówka wychowawczo-edukacyjna realizująca oficjalny, wymagany przez polskie ministerstwo program nauczania, jednocześnie przykładająca dużą uwagę do rozwoju umiejętności językowych uczniów, głównie angielskiego. 

Dyrekcja oraz kadra pedagogiczna zapraszają rodziców i ich dzieci (w wieku przedszkolnym i szkolnym) do zapoznania się z wirtualną reklamą szkoły, dostępną online. Dzięki temu można zobaczyć, jak prezentuje się baza szkolno-dydaktyczna, zaplecze sportowe, jakie są warunki, w jakich dzieci spożywają posiłki (w szkole funkcjonuje stołówka) oraz jak mogą spędzać czas po zajęciach. 

Podobnie jak inne przedszkola i szkoły podstawowe, placówka z Ursynowa prowadzi rekrutację na nowy rok szkolny, zwykle w okresie wiosennym. Informacje o naborze są każdorazowo przedstawiane online, udostępniana jest także karta zapisu dziecka.

Data dodania: 18-06-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu