https://www.winners.org.pl - Przedszkole sportowe

https://www.winners.org.pl - Przedszkole sportowe

O firmie:


Nazwa firmy: WINNERS

Domena: https://www.winners.org.pl

Adres: Pułaskiego 10

Miejscowość: Tuszyn Las

Kod pocztowy: 95-080

Telefon: 537473597Opis:


Oferta edukacyjna, jaką proponuje wychowankom kadra Niepublicznego Przedszkola Językowo-Sportowego WInnERS s.c., jest zróżnicowana. Obejmuje wsparcie rozwojowe dla dzieci z różnymi potrzebami, ze szczególnym uwzględnieniem podnoszenia sprawności fizycznej i zainteresowania maluchów już od najmłodszych lat wieloma aktywnościami ruchowymi.

Działając jako przedszkole sportowe, placówka zapewnia zajęcia, w których ćwiczenia są połączone z poznawaniem świata. W trakcie pobytu wychowankowie poznają obce języki, uczestniczą w spotkaniach rozwijających ich zdolności kulinarne, muzyczne, techniczne, utrwalając tym samym nawiązane więzi społeczne i ucząc się funkcjonowania w grupie. 

Przedszkole pobiera opłaty w formie czesnego za opiekę nad dzieckiem. Istnieje możliwość skorzystania z zajęć dodatkowo płatnych (ich lista jest dostępna online). Podczas zajęć maluchy mają do dyspozycji doskonale wyposażone, bezpieczne zaplecze do nauki i zabawy, są również pod opieką wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. 

Data dodania: 21-04-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o WINNERS


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżuJGL

Sieradz


MCSPORT

Łódź


Xfelgi.pl

Poniatów