X wave

X wave

O firmie:


Nazwa firmy: BTL Polska Sp.z o.o.

Domena: https://btlaesthetics.pl

Adres: Leonidasa 49

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-239

Telefon: 226670276Opis:


Oferta zaprezentowana przez polskiego dystrybutora sprzętów dla medycyny estetycznej udowadnia, że dla dziedziny tej nie ma rzeczy niemożliwych. Sprzęty nowej generacji, stale udoskonalane, pozwalają na osiąganie efektów, o jakich jeszcze niedawno można było tylko pomarzyć, jak choćby usuwanie blizn, rozstępów oraz cellulitu. Wszystkie te zmiany są niezwykle uciążliwe, pozbywanie się ich we własnym zakresie jest praktycznie niemożliwe, a i w gabinetach nie zawsze się to udawało, na przykład za pomocą mezoterapii.

Na btlaesthetics.pl znaleźć można znacznie skuteczniejszą alternatywę, jaką jest urządzenie X-WAVE, wykorzystujące zjawisko fali akustycznej. Sprzęt ten podgrzewane głębokie warstwy skóry, przyczynia się do produkcji nowych wiązań kolagenowych, odnawia skórę i ujędrnia ją. Najlepsze efekty osiąga się poprzez wykonanie serii zabiegów.

Jest to jedno z urządzeń, w jakie warto zainwestować do swojego gabinetu, gdyż problemy, z jakimi walczy, są bardzo powszechne. Jego cena jest przystępna.

Data dodania: 16-04-2023Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o BTL Polska Sp.z o.o.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W pobliżu